Telefon: (0224) 441 65 91

Çelik Akü

Çelik Akü Modelleri Uygun Fiyat

Çelik Akü

Çelik Akü

Çelik akü yıllardır süre gelen yenilikçi ve geliştirmiş olduğu teknoloji direktifleriyle geliştirdiği akülerle otomobil üreticilerinin yüzlerinin gülmesini sağlamaktadır.

Starter teknoloji serisi akü modeli, hususi araç ve hafif ticari araçlarda, motorun çalışması ve ilk hareketini sağlamak ve araçta bulunan elektrikle çalışması gereken donanımları ve cihazları çalıştırmak için Ar-ge tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş ürünlerdir. Yeni nesil olup yüksek akım ve gücü kısa sürede aracınıza sağlama özelliğine sahiptir.

Çelik markasının üretmiş olduğu otomotiv akümülatörlerinin hemen hemen tamamı Gümüş – Kalsiyum Alaşım Teknolojisi ile geliştirilip çeşitli testlere tabi tutularak test sonuçları sonucunda üretilir ve son kullanıcı ile buluşur. Gümüş – Kalsiyum malzeme alaşımını kimyasal genleşme işlemiyle genleştirerek gelişen metal teknolojisi olan (Expended Metal Technology) ile birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan aküler, tüm otomobil modellerinin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde üretilmektedir.

Geleneksel ve eski tip akülere kıyasla yeni nesil akü teknolojileri %20 daha fazla ömürlü ve hızlı marş gücüne sahip olan gümüş alaşımlı aküler, iklim bazlı veya çalıştığı ortamın yüksek sıcaklıklarına daha fazla dayanıklı bir performans sergilemektedirler. Akü içinde su ve bekleme kaybının en az olarak minimize edilmesi nedeniyle “Tam bakımsız” özelliği geliştirilirken, azaltılan gazlanma ile, filtrasyon ve geri kazanım sistem ile çevreci özelliği ön plana çıkmaktadır.

Yeni nesil teknolojilerle birlikte otomobiller, daha dayanıklı, performanslı ve uzun ömürlü akülere ihtiyaç duymaya başladı.Çelik akü sahip olduğu yeni nesil teknoloji, güç ve performans odağı ile otomobilinizin ihtiyacı olan tüm özellikleri sağlar. Size konforlu ve sorunsuz bir sürüş sağlar.Çelik akü otomotiv ürün gamı, farklı tipte araçların enerji ihtiyaçları üzerinde yoğunlaşarak müşterimizin yüzünü güldürecek ve memnun kalmalarını sağlayacak: 3 farklı tipte üretilmektedir.

Bakım gerektirmeyen ürün teknolojisi ile ve kapalı kapak sistemi ile sorunsuz uzun ömürlü kullanabileceğiniz çelik aküler her alanda değerli müşterilerimize ilkleri yaşatmak için tasarlanıyor. Ayrıca standart akülere nazaran daha yüksek titreşim dayanımı da sağlar böylece sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamış olursunuz.