Telefon: (0224) 441 65 91

Kurt Akü

Kurt Akü Fiyatları

Kurt Akü

Kurt Akü

Kurt Akü marka değeri olarak tüm ürettiği akü ürünlerinde %100’e yakın geri kazanım sağlayarak çevre, insan ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedeflemektedir. Üstün teknolojisi ve tasarım  özellikleri sayesinde standart akülere nazaran %20’ye varan yüksek akım gücü ve performans sağlar. Kurt akü Bakım ve tamir gerektirmeyen ürün tasarımı ve tam kapalı sistemi ile siz değerli müşterilerimize pratik ve elverişli kullanım sağlamaktadır. Ayrıca bir çok otomobil üreticisinin teknik açıdan ve üstün performans gücü olarak beklentilerini karşılaması ile güvenilir çözüm ortağı görülmektedir.Özel tam çerçeveli tutma sistemi ile üretilmiş ve üstün ızgara teknolojisi sahiptir. Bunun dışında standart akülere nazaran titreşim ve vibrasyon etkilerine karşı dayanıklıdır.

Kurt akü zorlu iklim ve tozlu veya nemli çalışma şartlarına göre standart akülere oranla daha üstün performans göstermektedir.Egzoz Emisyon değerlerini minimize etmek ve çevre kirliliğini  önlemek adına geliştirilen START-STOP araçlara özel akü modeli ile çevreye ve sürdürebilirliği katkı sağlamak adına gelişme göstermiştir.Kurt Akü TS EN ISO 14001 ve TS EN ISO 50001 sertifikalarına sahip, çevre, enerji verimliliği, doğa ve insana duyarlı tesislerde üretilmektedir.

Müşteri odaklı anlayışımız ve hedeflerimizle, yenilikçi hizmet ve teknolojik ürünlerimiz, yaygın pazarlama ve ulaştırma ağımız ile geniş bir şekilde yaygınlaşarak her şekilde kullanıcılarımıza enerji depolama ve çözümleri sunuyoruz.